Marcin Bochynek: „Drużynie brakuje stabilizacji formy”

kamres  -  29 maja 2013 06:47
0
861

druzyna2_gornik_ruch_1213

W wywiadzie dla portalu slask.sport.pl, Marcin Bochynek bardzo trafnie podsumował występy zabrzańskiego klubu w tym sezonie. Ma również pomysł co zrobić, aby przygotowania do gry w Ekstraklasie były bardziej efektywne.

– Jesień była super, do gry Górnika nie można się było przyczepić. Teraz drużynie brakuje stabilizacji formy. Dziewięć przegranych meczów to zdecydowanie za dużo jak na taki zespół. To takie przypadkowe granie: jeden mecz dobry, potem zły, potem jeszcze gorszy… Może to kwestia złego przygotowania? Choć w to akurat nie chce mi się wierzyć, bo trener Adam Nawałka zawsze dobrze przygotowywał drużynę. Z pewnością obecne szóste miejsce w tabeli to porażka. O czym tu w ogóle gadać, skoro Górnika Zabrze wyprzedza nawet beniaminek – Piast Gliwice? – pyta były szkoleniowiec klubu z Roosevelta.

– Na miejscu działaczy uciąłbym te zimowe wyjazdy do krajów, gdzie można się co najwyżej poopalać. Zawodnicy za mało trenują w górach, gdzie naprawdę można wypracować motorykę – uważa Bochynek.

źródło: slask.sport.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments