Mańka i Kurzawa dostaną więcej szans

Milo  -  10 czerwca 2014 10:45
0
888

Manka_Pogon

W nowym sezonie więcej szans do pokazania swoich umiejętności dostaną Rafał Kurzawa i Maciej Mańka. Trener Warzycha zapowiedział, że odważniej postawi na tych zawodników.

Rafał Kurzawa w minionym sezonie zagrał tylko w czterech spotkaniach w których zaliczył jedną asystę. – To jest chłopak, który powinien dostać swoją szansę, więc zostaje z nami. We wszystkich testach, które przeprowadzamy, miał jedne z najlepszych wyników. Łącznie z szybkościowymi. Jest też bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Jeżeli mówimy, że Górnik powinien stawiać na piłkarzy będących z nami od wieku juniora, to Kurzawa jest jednym z nich.

Maciej Mańka w ekstraklasie wystąpił pięć razy, notując asystę w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław – Pokazał, że chce walczyć o miejsce w zespole. Na pewno ma wiele do nadrobienia w grze obronnej, ale to jeden z tych piłkarzy, którzy chcą być lepsi. Treningi po wakacjach na pewno zacznie z nami.

W ostatnich meczach z dobrej strony pokazał się Grzegorz Kasprzik, który zastąpił Pavelsa Steinborsa. „Kapel” bronił bardzo dobrze i raczej w Górniku zostanie.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments