Mamy to! Pierwszy transfer Górnika zimą!

Pionek  -  20 stycznia 2018 09:08
0
7910

Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego transferu, nie mylić z wypożyczeniem. Gdy cała liga wzmacnia się zawodnikami tylko Korona i Sandecja nie potwierdziły żadnego oficjalnego transferu do zespołu. Zabrzanie opuszczają grupę klubów bez żadnego transferu. Do klubu dołączył Daniel Smuga. 21-latek(urodzony 18.01.1997) pochodzący z Warszawy był z kadrą trenera Brosza już na obozie w Kravare, gdzie trenował wspólnie z drużyną. 

Zagrał również w sparingu przeciwko Karvinie, gdzie zaliczył asystę przy drugiej bramce Igora Angulo. Sportowo Górnik był na „tak”, jednak do dogrania zostały kwestie finansowe. Zawodnika reprezentuje ten sam człowiek, który pod swoimi skrzydłami ma Igora Angulo, czyli znany w świecie muzycznym raper Pan Duże Pe.

Jeszcze rok temu Smuga występował w IV ligowej drużynie z Mińska Mazowieckiego, ostatnio robił furorę w III ligowej Victorii Sulejówek, skąd przyjechał do Zabrza. To tylko pokazuje jak głęboko penetruje rozgrywki piłkarskie Górnik Zabrze. Dla sztabu szkoleniowego oraz dla człowieka, który wypatrzył Daniela chapeau bas!

Daniel podpisał z Górnikiem kontrakt do końca czerwca 2019 r. z opcją przedłużenia.

Już niedługo na łamach serwisu Roosevelta81.pl przedstawimy wam pierwszy wywiad Daniela po dołączeniu do drużyny.

Źródło: gornikzabrze.pl/Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments