Malijczyk na testach w Górniku

Spark  -  21 maja 2013 16:34
0
1168

herb
Mimo, że sezon jeszcze trwa, sztab szkoleniowy już testuje zawodników. Na wtorkowych zajęciach pojawiła się dwójka: Diakite Ibrahima Khalil oraz Sebastian Kosiorowski.

Diakite Ibrahima Khahil to 21-letni Malijczyk, mogący występować na pozycji ofensywnego pomocnika lub napastnika. W swoim ojczystym kraju występował w zespole AS Korofina, gdzie w sezonie 2010/11 zdobył 8 goli i zaliczył 10 asyst, a w kolejnym – 12 goli i 9 asyst. W latach 2008-2012 grał także w młodzieżowych reprezentacjach Mali.

Sebastian Kosiorowski w dniu rozpoczęcia testów w Górniku skończył 23 lata. Bramkarz jest wychowankiem Kolbuszowianki Kolbuszowa. W swojej karierze występował w Orłach Rzeszów, Stali Mielec, rezerwach i młodej Koronie, z której przeniósł się do szkockiego Motherwell. Po powrocie do Polski grał w Jagiellonii Białystok, Garbarni Kraków, LKS Mogilany, Górniku Wieliczka, a ostatnio w Sandecji Nowy Sącz. Nie zadebiutował jednak w tej drużynie i po rundzie jesiennej klub nie przedłużył z nim kontraktu.

Obaj zawodnicy będą trenować z zespołem trenera Adama Nawałki do końca tygodnia.

źródło:gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments