Małgorzata Mańka-Szulik: Prezes zatrudnia trenera, ja zatrudniam prezesa. To nie była moja decyzja

g.rajda  -  14 czerwca 2022 20:53
40
6442

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik w rozmowie z Interia.pl odniosła się do zwolnienia trenera Jana Urbana. – Nie było zgodności między prezesem Szymankiem a trenerem Urbanem w sprawie nowych kontraktów. Prezes oczekiwał czego innego, trener oczekiwał czego innego.

Konfliktu nie było, była natomiast poważna różnica zdań. Muszę panu powiedzieć, że przed wyjazdem do Berlina próbowałam obu posadzić przy jednym stole. Próbowałam załagodzić spór. Chciałam żeby doszli do porozumienia, zapraszałam do Urzędu Miasta. Ostatecznie nic jednak z tego nie wyszło.

Na pytanie redaktora, czy to prezes zwolnił trenera prezydent Zabrza odpowiedziała. – Prezes zatrudnia trenera, ja zatrudniam prezesa. To nie była moja decyzja.

Natomiast o to, czy Lukas Podolski ma cokolwiek wspólnego z tymi rozstrzygnięciami?

– Nie. Nic o tym nie wiem. – zakończyła Małgorzata Mańka-Szulik.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Interia.pl
Foto: Roosevelta.pl

40 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak widzę tą panią to mi się nóż w kieszeni otwiera
Zostaw Naszego Górnika w spokoju

To idź na wybory i zagłosuj to nie będziesz więcej oglądał.

Bardzo chętnie tylko nie mieszkam w Zabrzu

Akurat głosowałem przeciwko niej, bo już znam te jej górnolotne, oklepane frazesy. Ale tak jak w większości miast, niestety o przyszłości decydują mohery, bo im po ciastku na dożynkach zafundowała i kolejna kadencja wpadła.

Najlepiej umyć ręce i powiedzieć że nie ma się z tym nic wspólnego

To jak nie była pani decyzja, to ja się pytam skąd pani tego chłopa wytrzasnęła? Bo jak narazie gość sprawia wrażenie sabotażysty i z miejsca stał się wrogiem publicznym u kibiców. Przełamujecie oboje granice żenady.

#szymanekOUT

To może warto .zastanowić w UM . Pani Prezydent kto jest

to jest wartością dodaną dla Górnika Urban czy Szymanek. Odpowiedź jest oczywista. Prezes Ajaksu Częstochowa kpina.

Szymanekout sabotażysta z prezydentem na czele ona zatrudniała prezesa który teraz wywalił trenera mam jako kibic już dość tego a torcida chyba zadowolona ….

Jak można pociskac takie bzdury Szymanek to twój człowiek boś go zatrudniła i jakie on ma pojęcie o tym klubie i legendach Górnika głowy poleca przy wyborach Szulikowa.Oby Torcida jutro zrobiła porządek z tymi pajacami.A medalik niech pakuje się bo na R81 jest skończony.

A nie lepiej rozwiązać ten klub zamiast tworzyć fikcję, a w miejscu stadionu wybudować kolejny hipermarket, których w Zabrzu jest za mało? Albo traktujemy Górnika poważnie, albo zwijamy ten interes. Po co udawać i wnerwiać ludzi?

Pani decyzja to może i nie była, ale to pani ostatecznie odpowiada za decyzje swojego podwładnego. Jeśli Górnik spadnie z ligi, to pani będzie musiala odpowiedzieć za niegospodarność i marnotrawstwo publicznych pieniędzy.

Co jakiś tam Szymanek musi mieć w papierach że wybór padł na zwolnienie Urbana.Przecież pani prezydent nie jest głupia i wie że wywoła szok nie tylko w Zabrzu ale i w Polsce.Wygląda na to że wypuszczono lisa do kurnika!

Zgadzam sie,wiec albo ma teraz jeszcze jakis As w rekawie albo powina sie natychmiast podac leczeniu Psychiatrycznemu!!

Torcida albo teraz zrobicie manifestacje pod ratuszem w obronie trenera, albo pożegnajcie się z honorem u reszty kibiców. Jak pozwolicie na takie traktowanie jednej z legend tego klubu, to się później nie zdziwcie jak nikt do puszek już Wam złamanego grosza nie wciepnie. Bo na Krawczyka to piosenki potraficie wymyśleć, ale na caryca za te lata upokorzeń to ani nutki nie zagracie. To pokazuje po czyjej stronie jesteście.

Jak to pani Szulikowa? Przecież to twój człowiek tak się zachował w stosunku do legendy Górnika! I nic? Chowasz się za nim jak dzieciątko za ojczulkiem i pokazujesz paluszkiem – to on, to on!!! Teraz za miesiąc poleci głowa Szymanka i znów będzie można dobierać karty od nowa. Gdzie jest prezes? Gdzie jest uzasadnienie decyzji? Jaki ma plan na Górnika?

PREZES SABOTAZYSTA

Cyniczna oszustka, wykorzystująca Górnika do celów politycznych i zatrudniania przydupasów z UM.
Panie Janku kibice z Panem jest Pan i pozostanie legendą Górnika.

Nie ma wybacz dla dziadów co kierują Górnikiem.Za brak szacunku dla legend Górnika jak i historii tego klubu.Nie ma wybacz i litości dla marionetek i tych co marnotrawią budzet miejski.Głowy to polecą przy wyborach ale Szulikowej a Szymanka osobiscie wywalimy kim on jest by równać się z legenda Wielkiego Górnika??Dla Szulikowej i Szymanka zakaz wstępu na R81.BO GÓRNIK TO MY A NIE WY!!!!Pytam się gdzie jest Torcida??Prawdziwa Torcida Górnika staneła by w obronie Trenera Urbana bo to Nasz człowiek a nie siedziała cicho i puste teksty by pisała że dziękują mu za prace i sezon Wstyd i Hańba nie jesteście godni nazywania się Torcidą a bandą kupczyków i marionetek.Prawdziwi Kibice Górnika by pod ratuszem już stali i pokazali by kto rzadzi w Zabrzu bo dzieki Nam oni są na tych stołkach.Ktoś kto nie zna Górnika i jaki to klub wielki nie ma prawa w tym klubie być.To jest Dzichad od teraz miedzy Zarzadem a Kibicami.Upadniecie bo bez Nas Górnika nie ma.

A kto zatrudnił te babę?

Zawsze jak jestem na meczu,to wam wrzucam do puszki dyszke,lub dwie zależy od nastroju,a WY TORCIDA macie w du,,e legende GÓRNIKA JANA URBANA ,czekam na reakcje,lub wyjaśnienie dlaczego milczycie!

Do Zarzadu Górnika i jego władz.Tym co zrobiliście to jest nic innego jak poziom waszej totalnej głupoty i zero profesjonalizmu.Dla Was nie liczy się autorytet i warsztat trenerski a to kto bedzie cicho siedział.Płoskoń jak i Mazur mieli racje co do ludzi co rządzą Górnikiem to folwark i cyrk a nie profesjonalny klub.Wolałbym Górnika oglądać w okręgówce bez tych błaznów z nowym zarzadem i właścicielem co odbuduje Wielkiego Górnika niż pseudo dziadostwo.Oby od nowego sezonu żaden kibic nawet nie śmiał się zakupywać biletów ani karnetu bo bedzie zdrajcą i tak samo nic dla niego nie bedzie znaczyl szacunek dla legend Górnika.

Od Dziś jest Dżichad Święta Wojna miedzy Zarzadem a Kibicami Wielkiego Górnika.Bez Nas jesteście nikim i niczym i niech sobie to zapamiętają a sprzedajna Torcida niech Caryce dalej pucuje bo tyle jest ona warta.

Zgadzam się z Tobą w 100% jeb..ć tych sprzedawczyków z pod znaku T którzy uważają się za jedynych wielkich kibiców Naszego Wielkiego Górnika.Pozdrawiam kibic z mazowsza.

Jak można tak bezczelnie i cynicznie kłamać. Przecież MMS doskonale wie, że to ona pociąga za sznurki i nic bez jej zgody w Górniku nie może się wydarzyć. Skoro widzi, że ta skandaliczna decyzja – pal sześć kto za nią stoi – wywołuje takie powszechne oburzenie to przecież może to naprawić – przywrócić Pana Trenera Jana Urbana do pracy, przeprosić za idiotę prezesa i dać podwyżkę, najlepiej ze swojej albo tego pożal się Boże prezesa pensji. I to już, jeżeli chce zachować resztki honoru.

Tej Pani już podziękujemy.

A gdzie jest Pan Kusz?
Jak jest problem to go nie ma.
Co robi z tym i co zrobił Przewodniczący Rady Nadzorczej Pan Kusz.
To on odpowiada za spółkę!

Michal Gasparik, ostatnio pracujący w Spartaku Trnava na trenera podobno tak pisze prasa.
Za nim podobno jest agencja FairSport – czyli teraz będziemy mieli prawdopodobnie kilku Słowaków….
https://dziennikzachodni.pl/gornik-zabrze-w-dniu-zwolnienia-jana-urbana-arkadiusz-szymanek-nie-byl-prezesem-klubu/ar/c2-16435829

Teraz czeka nas to samo co w Wiśle Kraków ,pytanie czy z podobnym skutkiem 😑

Plose pana to nie ja! To on zwolnił trenera! Stara tępa baba o rozumie dziecka i robienie z kibiców idiotów!

Ta kobieta jest tak wiarygodna jak ta była wiedżma z Berlina .Różnica jest taka,że jedna rójnuje naszego Górnika a druga chciała podpalić Europę, jak się to skończy w pierwszym i drugim przypadku ?

Nic nowego choroba obecnej władzy od góry do dołu. panująca ropucha kompromituje nie tylko siebie ale GÓRNIKA!!!!!! WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ!!!!!!!!! i Europę i Świat . Co na To PODOLSKI+ milczy………..ciekawe.

Gasparik świetny trener hahaha zarządzanie tym Klubem to amatorszczyzna o tej całej torcidzie popleczników carycy nie chce mi się już pisać.

Bardziej fałszywej osoby w życiu nie widziałem. Zarządzanie przez konflikt oraz intrygi między ludźmi to jej metody!!! Paskudna nie tylko z twarzy…

Ta pani to nieszczescie dla ZABRZA I KSG trzyma sie od lat koryta

Patrzę z boku (okiem gorola z Wadowic). Słucham wszystkich wypowiedzi osób zaangażowanych w tym temacie i nasuwa się jeden wniosek :Podolski rozgrywa własne ” Lody i Kebaby”. Nie szanuje IKON klubu( „trenerzy odchodzą i przychodzą”). Gdyby szanował Jasia to nie pozwoliłby na jego zwolnienie, a nie wstawiał się za jakimś miernotą z Częstochowy. 

Gdyby Podolski zabrał glos w tej sprawie posypałyby się na niego z zewsząd gromy. Siedź w tych twoich w Wadowicach i wpierniczaj te kremówki, aż dostaniesz sr aczki.

NIESTETY m.kwasek ma 1000% racji!!!!!ta sory ale to mega sia fałszu i obłudy mówi wszystko!!!! Kibice ale prawdziwi a nie ci za darmowe bilety!!!! czy za ich połowę sprzedajecie tak naprawdę waszą godność!!!!!!!!!- URBANA za jakiegoś niemca, białorusina kim wy z tą carycą ropuchą jesteście- WSTYD i HAŃBA na całoą POLSKĘ EUROPE i SWIAT!!!!!!!

I znów prymitywie usunałeś bolącą prawdziwą ocęnę carycy i tego jej folwarku za pieniądze ZABRZAN!!!! Kiedyś z tego będziesz musiał się wytłumaczyć – pamiętaj!!!