Maleją szanse na zatrudnienie Waldemara Fornalika?

Spark  -  2 listopada 2013 08:12
0
995

fornalik_5
W piątek Adam Nawałka pożegnał się z drużyną Górnika Zabrze, a zajęcia poprowadził Bogdan Zając, jego asystent, który usiądzie także na ławce podczas meczu w Poznaniu i prawdopodobnie w kolejnym meczu z Wisłą przy Roosevelta. A kto potem? Wciąż nie wiadomo… – czytamy w „Sporcie”.

Trwają rozmowy z kandydatami do przejęcia Górnika. Zdaje się, że maleje szansa na zatrudnienie w Zabrzu Waldemara Fornalika, byłego selekcjonera. Klamka jeszcze nie zapadła, ale potwierdzają się informacje, jakoby Fornalik mógł w najbliższym miesiącu-dwóch znaleźć zatrudnienie w jednym z krajów arabskich. To zwykle są propozycje, którym się nie odmawia. Nie koniecznie ze szkoleniowego punktu widzenia.Fornalik więc szybkiej odpowiedzi klubowi nie udzieli, a klub nie bardzo może czekać.

Jerzy Brzęczek? Ta kandydatura ma wielu zwolenników, ale pytanie, czy Brzęczek będzie chciał odejść z Rakowa, którego ratowania podjął się kilka lat temu. Na dziś temat nie jest jeszcze rozwiązany i zdaje się, że co najmniej kilka dni trzeba będzie jeszcze poczekać.

Źródło: Sport
Foto: Mishka/Legionisci.com

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments