Madej, Gergel czy Sobolewski? Wybierz z nami „Koguta 2015 roku”!

Torcidos  -  2 stycznia 2016 12:13
0
795

kogut roku 2014 Madej

Możemy wystawiać zawodnikom noty, możemy się spierać kto jest najlepszy, ale ostateczny głos i tak należy do was, czyli naszych czytelników. Jak co roku o tej porze zaczynamy plebiscyt na „Koguta roku”, w którym będziecie mogli głosować na najlepszego waszym zdaniem piłkarza Górnika w 2015 roku.

W ciągu najbliższych kilku tygodni będziemy przedstawiać sylwetki nominowanych przez nas zawodników, z których następnie wybierzecie tego jednego. Głosowanie potrwa od dzisiaj, aż do końca stycznia, a zwycięzca otrzyma statuetkę „Koguta 2015 roku” 20 lutego, podczas 105. Wielkich Derbów Śląska!

Pierwszy nominowany: Łukasz Madej

To właśnie do Łukasza Madeja trafiła nasza statuetka w 2014 roku. Rok 2015 miał równie udany, a kiedy nie ma na boisku Madeja to grać się nie da. Łukasz nie boi się wziąć na swoje barki odpowiedzialności za grę zespołu nawet w bardzo ciężkich momentach. Doświadczony pomocnik w Górniku czuje się znakomicie, co potwierdza swoją grą.

Drugi nominowany: Roman Gergel

Roman Gergel to czołowy piłkarz Górnika. Cały rok spisywał się solidnie, ale końcówka roku to była prawdziwa eksplozja strzelecka. Najlepiej przekonał się o tym Piast Gliwice, któremu Słowak zapakował aż cztery gole. Trzeba przyznać, że to dzięki niemu Górnik odbił się od dna ligowej tabeli.

Trzeci nominowany: Radosław Sobolewski

Dla Radka Sobolewskiego to może być ostatnia szansa, aby sięgnąć po drugą w swojej karierze statuetkę „Koguta roku”. Zawodnika nagrodziliśmy w 2013 roku, ale rok 2015 również należał do bardzo udanych. Na boisku imponował zaangażowaniem i walecznością, a gdy trzeba było strzelił gola. Gdybyśmy w swoim składzie mieli więcej Radków Sobolewskich to z pewnością nie znajdowalibyśmy się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

Głosować można po prawej stronie w specjalnie przygotowanym miejscu pt.”Kogut 2015″. Zapraszamy do głosowania!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments