Madej do Jagiellonii, a Gergel do Wisły Kraków?

Milo  -  2 czerwca 2016 15:20
0
1031

Madej_Gornik_Ruch_2015_2016

Zdaniem mediów pierwszymi zawodnikami, którzy odejdą z Górnika będą Łukasz Madej oraz Roman Gergel. Madej ma trafić do Jagiellonii, natomiast Gergel do Wisły Kraków.

Wisła zainteresowana jest skrzydłowym Górnika Gergelem. 28–letni Słowak wzmocniłby rywalizację na prawy skrzydle, gdzie ostatnio grał Rafał Boguski. W tym przypadku też trzeba byłoby zapłacić zabrzanom, chyba żeby zawodnikowi udało się rozwiązać kontrakt. Gergel był zawsze utrapieniem dla obrońców Wisły – w czterech meczach przeciwko Białej Gwieździe zdobył trzy bramki.

Wzmacnia się też Jagiellonia, która za moment przechwyci pierwszego spadochroniarza z Górnika Zabrze. Kontrakt z „Jagą” podpisze Łukasz Madej. Ostatni rok w jego wykonaniu był dużo słabszy niż poprzednie (2 gole, 2 asysty, 5 kluczowych podań), ale Probierzowi taki piłkarz może się przydać. Po pierwsze – jest doświadczony, co przy takiej zgrai dzieciaków bywa bezcenne. Po drugie – jest wszechstronny, może pełnić rolę rozgrywającego, ale też skrzydłowego. Rozbiór Górnika oficjalnie się więc rozpoczął. Kolejnych ruchów można się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Źródło: Przegląd Sportowy/weszlo.com
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments