Mączyński podpisze 3-letnią umowę. „Nowy stadion i kibice Górnika to kusząca perspektywa”

Spark  -  6 czerwca 2013 14:22
0
1197

maczynski_gornik_ruch_1213
– Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to Krzysztof Mączyński przedłuży kontrakt z Górnikiem Zabrze –
mówi Roosevelta81.pl Marek Citko, menedżer pomocnika. Wychowanek Wisły Kraków ma w najbliższych dniach parafować trzyletnią umowę.

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że szanse na pozostanie Krzysztofa Mączyńskiego w Zabrzu nie są zbyt duże. Obecnie sytuacja wygląda diametralnie inaczej i niemal pewne jest to, że środkowy pomocnik będzie w przyszłym sezonie występował w barwach klubu z Roosevelta. – Krzysztof dobrze czuje się w Zabrzu. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, czyli nie pojawi się bardzo fajna oferta zza granicy, to podpiszemy kontrakt z Górnikiem – mówi Marek Citko.

Zawodnika do pozostania w Zabrzu przekonała kontynuacja pracy z trenerem Adamem Nawałką, a także fani „Trójkolorowych”. – Trzeba podkreślić, że Krzysztof nie tylko patrzy na pieniądze. Liczy się dla niego perspektywa gry w fajnym klubie. W Górniku jest szkoleniowiec, który mu odpowiada, dzięki któremu staje się coraz lepszym piłkarzem. Akceptuje jego styl gry oraz metody pracy – podkreśla Citko. – Kuszącą perspektywą jest też nowy stadion i kibice Górnika, którzy licznie przychodzą na mecze i głośno dopingują bez względu na wynik – dodaje.

Zawodnik ma podpisać 3-letni kontrakt. – Najprawdopodobniej taki będzie okres obowiązywania nowej umowy. Wszystko powinno zostać załatwione w przyszłym tygodniu – kończy menedżer Mączyńskiego.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments