Maciej Małkowski: Piast jak na razie był dla nas najtrudniejszym przeciwnikiem

kamres  -  4 sierpnia 2013 18:21
0
889


malkowski2_piast_1314

– Zdobyte bramki były udokumentowaniem tego, jak ostatnio wyglądamy, jak prezentujemy się jako zespół i dlatego wygraliśmy – powiedział po spotkaniu wyraźnie zadowolony Maciej Małkowski, skrzydłowy Górnika, który otworzył wynik derbowego starcia z Piastem Gliwice.

Były gracz Zagłębia Lubin sfinalizował kapitalną kontrę. – To był stały fragment gry dla Piasta i bardzo dobrą robotę wykonał „Prejuce” Nakoulma. Mi pozostało dołożyć tylko nogę, choć było z tym trochę problemów – przyznał Małkowski. – W takich sytuacjach zawsze trzeba jednak iść do końca i na szczęście piłka wpadła do siatki.

Lewoskrzydłowy po raz pierwszy miał okazję zaprezentować się przed zabrzańską publicznością. – I udało się zanotować debiutanckie trafienia „Sobolowi” i mi – nie krył radości. – Gol cieszy, ale na pewno mogę grać lepiej. Chciałbym teraz pójść za ciosem – zapowiedział.

Wygraną traktuje bardzo poważnie ale… – To było przetarcie przed meczem z Ruchem Chorzów, choć Piast był jak do tej pory naszym najtrudniejszym przeciwnikiem. Do następnych dwóch meczów musimy podejść tak samo, choć adrenalina będzie jeszcze większa. My musimy jednak koncentrować się na każdym kolejnym rywalu w takim samym stopniu.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments