Maciej Małkowski: „Chcemy iść dalej w kierunku zwycięstw”

kamres  -  29 lipca 2013 09:20
0
915

małkowski_podbeskidzie_1314

Nasz lewoskrzydłowy wraz z kolegami z drużyny rozegrał naprawdę dobry mecz w Bielsku-Białej. Maciej Małkowski chwali sobie współpracę z Radosławem Sobolewskim i jak na razie jest zadowolony z pierwszych wyników „Trójkolorowych” w nowych rozgrywkach.

Mecz na stadionie Podbeskidzia, mimo dużej przewagi Górnika, mógł skończyć remisem, ale wtedy pecha byłoby już po naszej stronie stanowczo zbyt dużo. Straciliśmy pierwszego gola w sezonie, choć wydaje się, że powinniśmy „z tyłu” zachować czyste konto. – Bramka dla Podbeskidzia padła w kontrowersyjnych okolicznościach, ale nie chcę się wypowiadać na ten temat – mówi krótko Małkowski.

Po pierwszym spotkaniu w Krakowie z Wisłą kibice „Trójkolorowych” byli trochę rozczarowani. Sobotni pojedynek z „Góralami” pozwala patrzeć w przyszłość z większym optymizmem. – Powstała w Zabrzu fajna drużyna, która jest dopiero na początku swojej drogi – uważa były gracz Zagłębia Lubin. – W dwóch spotkaniach wyjazdowych zdobyliśmy cztery punkty, co uważam za dobry dorobek. Chcemy iść dalej w kierunku zwycięstw

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments