LZS Starowice Dolne – Górnik II Zabrze 1:1. Remis na inaugurację wiosny

Kaszpir  -  3 marca 2024 07:30
1
971

W inauguracyjnym rundę wiosenną meczu, drużyna rezerw Górnika Zabrze zremisowała w Starowicach Dolnych. Mecz z miejscowym LZS-em zakończył się wynikiem 1:1. „Trójkolorowi” prowadzenie objęli tuż po przerwie, po trafieniu Aleksandra Tobolika. Gospodarze wyrównali tuż przed końcem meczu, gdy w 88 minucie wyrównał Michał Skowron.

Po tym remisie podopieczni Arkadiusza Przybyły mają w dorobku 25. punktów. W następnej kolejce Górnik podejmować będzie LKS Goczałkowice Zdrój.

LZS Starowice Dolne – Górnik II Zabrze 1:1 (0:0)

0:1 – Tobolik, 48′
1:1 – Skowron, 88′

LZS: P. Kowalczyk – K. Kowalczyk, Kozłowski, Zozulia, Jasiński (72′ Rudnik), Czajkowski [c], Trochanowski (77′ Zychowicz), Konstanty (55′ Skowron), Roguła (55′ Skopenko), Setla (77′ Nowosielski), Molochko
Rezerwowi: Korczak – Abulai, Raś, Skopenko, Skowron, Nowosielski, Zychowicz, Rudnik, Grubizna
Trener: Jakub Reil

Górnik II: Jeleń – Barczak, Ogórek, Surowiec,  Michalski, Kulig, Świerkot, Rogula, Tobolik (74′ Włodarczyk), Wodecki [c] (85′ Niedźwiedzki), Oleksiewicz (74′ Pawlak)
Rezerwowi: Valion – Elias, Gandziarowski, Macha, Mansfeld, Mikulski, Niedźwiedzki, Pawlak, Włodarczyk