Łukasz Wolsztyński: Jesteśmy super fajnie zgraną ekipą

Kibic  -  12 stycznia 2018 15:38
0
3900

Podczas naszej wizyty w Kravare, zamieniliśmy kilka zdań z pomocnikiem Górnika Łukaszem Wolsztyńskim.

Roosevelta81.plJak samopoczucie?

Łukasz Wolsztyński (pomocnik Górnika) – Bardzo dobre, dziękuję, warunki na zgrupowaniu są świetne, baza treningowa oraz wyżywienie, znamy panujące tutaj schematy, wiemy, czego możemy spodziewać się od trenerów, czy to na siłowni lub na boisku, mamy również dostęp do basenu gdzie mamy fajne zajęcia, jesteśmy zadowoleni, że tu jesteśmy i możemy ciężko popracować przygotowując się do zbliżającej się rundy.

Młodzi zawodnicy, jak ich przyjęliście?

– Jak najbardziej pozytywnie, jesteśmy otwartą grupą, sami jesteśmy młodzi, dlatego wiemy jak się czują, sam w sobie duchem bardzo młodo się czuję, zawsze jestem uśmiechnięty, staram się chłopakom podpowiadać, oni wiedzą, że lubię sobie czasami pożartować i na pewno nie odbierają tego, jako pstryczka w nos, czują się z nami bardzo pewnie i tworzymy wspólny kolektyw.

Pierwszy dzień po urlopach od razu wejście w trening

– Wcześniej dostaliśmy rozpiski na cały tydzień, więc już wcześniej każdy z nas trenował we własnym zakresie i byliśmy przygotowani na to, co tutaj się będzie działo, treningi przebiegały normalnie, nie zanotowaliśmy kontuzji czy urazów, wszystko jest w porządku.

Mieliśmy okazję przyglądać się waszym zajęciom i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni

– Wszystko od razu nie będzie idealne, trener chce żeby było jak najlepiej, my również, dlatego jest bardzo duże zaangażowanie, każdy z nas chce się na nowo pokazać trenerowi, udowodnić, że to on zasługuje na miejsce w składzie na mecz z Wisłą Płock, młodzi zawodnicy, którzy są pierwszy raz na zgrupowaniu również chcą wypaść jak najlepiej, ponieważ wiedzą, że trener bierze do osiemnastki meczowej tylko tych, którzy są najlepsi. Powoli przygotowujemy się do tego spotkania i wychodzimy z założenia żeby pojechać tam, zagrać dobry mecz i zdobyć trzy punkty.

Docierają do was spekulacje transferowe, jak je odbieracie?

– Wśród nas nie ma żadnych rozmów na te tematy, jesteśmy razem i liczymy na to, że tak będzie nadal, jeżeli coś się ma wydarzyć… Rafał Kurzawa jest bardzo dobrym zawodnikiem i nie dziwi, że są zapytania innych klubów, zasłużył sobie na to żeby o nim mówiono, a my się cieszymy z tego, że mogliśmy tą cegiełkę dołożyć, że się w naszym zespole wyróżnia. Jesteśmy super fajnie zgraną ekipą i będziemy mu kibicować, mamy nadzieję, że z nami zostanie, a jeśli wybierze inaczej to uszanujemy jego decyzję, ponieważ każdy chce się rozwijać.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments