Łukasz Podolski nie zagra z Piastem

Kibic  -  25 sierpnia 2021 15:48
3
5599

Łukasz Podolski nie wystąpi w meczu Górnika Zabrze z Piastem Gliwice. Zawodnik od pewnego czasu zmagał się z urazem pleców, stąd m.in jego wizyta w klinice w Niemczech. Jego występ w sobotnim meczu już z tego powodu stał pod znakiem zapytania, teraz absencja Poldiego jest już pewna. W środę Górnik wydał komunikat:

Informujemy, że Lukas Podolski przebywa obecnie na kwarantannie w Niemczech w związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19. Zawodnik czuje się dobrze. Więcej informacji wkrótce.

My życzymy szybkiego powrotu do pełni dyspozycji oraz przypominamy. Przypominamy, że mecz Górnika z sąsiadami zza miedzy odbędzie się w sobotę 28 sierpnia (początek o godz. 20:00). Pomimo nieobecności Łukasza, zachęcamy gorąco do nabywania biletów na to spotkanie. Więcej o zakupie biletów TUTAJ.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czym wy testujecie tych ludzi ze wam wychadza wiecznie dodatnie ludzie jeżdżą tam i spowrotem autem I gdzies maja covida i zyja

Beka z tą koronapaniką. Jesteś zakażonych czymś, co wyjdzie tylko z losowego testu. Choroba bez objawowa to jakaś kpina hahah. Kiedyś przeziębienie i grypa, dziś jakiś śmiertelny wirus, paranoja

Zyczę powrotu do zdrowia,szczepionka czeka,a czy Lucas w ogóle zagra?….