Łukasz Madej: Wstrzymajmy się ze zmianą trenerów!

Milo  -  13 sierpnia 2015 11:28
0
807

madej2_gornik_jagiellonia_1516

Nie można całej winy zwalać na trenerów. Ze zmianą trenerów trzeba się wstrzymać. Uważam, że nie jesteśmy źle przygotowani do sezonu, ale czegoś brakuje – mówi Roosevelta81.pl Łukasz Madej, pomocnik Górnika.

Roosevelta81.pl: Już na samym początku odpadliście z Pucharu Polski

Łukasz Madej (pomocnik Górnika): – Wszyscy jesteśmy zawiedzeni. Wszystko co sobie zaplanujemy nam się nie udaje, więc jest ciężko. Jest źle, ale mamy za dobry zespół, aby teraz się zakopać i mieć na koncie ciągle 0 punktów. Wiem, że jesteśmy w stanie odbić się od dna.

Kibice domagają się zmiany trenerów

– Nie wiem czy zmiana trenera coś da. Na pewno trzeba sobie przemyśleć kilka spraw. To przecież zawodnicy wychodzą na boisko i popełniają błędy. Nie można całej winy zwalać na trenerów. Ze zmianą trenerów trzeba się wstrzymać. Uważam, że nie jesteśmy źle przygotowani do sezonu, ale czegoś brakuje. Ciężko na ten moment powiedzieć czego, więc dajmy jeszcze popracować. Teraz wszyscy będą szukać „polowania na czarownice”. 

Jak wygląda atmosfera w szatni?

– Atmosfera jest taka jak była wcześniej. Zdaje sobie sprawę, że atmosferę budują wyniki, więc ciężko powiedzieć, że jest super. Jesteśmy z trenerami, a trenerzy są z nami. Weszliśmy w wszyscy w głębokie bagno, ale razem trzeba z tego wyjść. Mamy doświadczonych zawodników, dlatego trzeba wyjść z tego bagna. Z bagna trzeba wyjść wspólnie, a nie pojedynczo. Właśnie w takich momentach poznaje się prawdziwych mężczyzn, dlatego pora to pokazać.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments