Łukasz Madej: W tej drużynie jest jakość. Potencjał duży jak u kibiców

kesera  -  19 lipca 2013 07:44
0
980

madej_konferencja_1314
– Widać, że zespół jest podrażniony. To jest tak – jak się czegoś posmakowało, to chce się smakować tego więcej. Dlatego mimo że chłopcy osiągnęli najlepszy wynik od lat, to pozostał niedosyt –
mówi w rozmowie ze „Sportem” Łukasz Madej o atmosferze w szatni Górnika po nieudanej rundzie wiosennej.

– Przede wszystkim jednak tym, co dostrzegam w tej drużynie, jest jakość. W Zabrzu jest naprawdę duży potencjał – podkreśla nowy pomocnik „Trójkolorowych”. – Tak jak drużyna ma duży potencjał, tak mają go również jej kibice. Przyjeżdżałem tutaj wiele razy i – z jakąkolwiek drużyną bym to robił – Zabrze zawsze było trudnym terenem, Również dzięki swoim kibicom. Kolejne ich pokolenia były przyzwyczajone do wielkich sukcesów i chociaż to obecne jeszcze ich nie posmakowało, to nawet bez tego ma świadomość, że Górnik to wielki klub. Wielka historia. To czuć na każdym kroku. Myślę, że jak ten nowy stadion zostanie już oddany do użytku, to będzie tu takie polskie Schalke 04 Gelsenkirchen. Bo i kibice oddani i region podobny – ocenia wychowanek ŁKS-u Łódź.

– Myślę, że przy przy dobrej grze Górnika te trybuny będą pękały w szwach. Zwłaszcza, że wrażenie robią już teraz, kiedy nie zostały jeszcze ukończone.

źródło: Sport
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments