Łukasz Madej: Jak grać z Legią pokazaliśmy już w grudniu

Spark  -  16 maja 2014 19:46
0
971

Madej_pogon
– Jak trzeba grać z Legią pokazaliśmy już w grudniu w meczu Pucharu Polski. Jeśli to powtórzymy, to na pewno będzie szansa na zwycięstwo –
mówi w wywiadzie dla „Sportu” Łukasz Madej, pomocnik Górnika.

– Legia przyjedzie do Zabrza pewna siebie, ostatnio wygrywa mecz za meczem i jej piłkarze na pewno nie wyobrażają sobie, że mogą tu stracić punkty. Zapewniam, że przy odpowiednim zaangażowaniu i sposobie gry uważa, że jesteśmy w stanie pokusić się o korzystny dla nas wynik – podkreśla Madej.

Pomocnik wypowiedział się również na temat braku licencji na europejskie puchary. Czy będzie to miało wpływ na postawę zespołu? – Rozmawialiśmy już o tym w szatni. Ważne jest to, że Górnik będzie w przyszłym sezonie grał w ekstraklasie. Gdyby udało nam się wywalczyć trzecie miejsce, to pewnie byłoby nam przykro, że w pucharach nie zagramy. W końcu to fajna przygoda, na którą się pracuje cały rok. Na razie się tym nie zajmujemy i skupiamy na walce o jak najwyższe miejsce, czyli też jak największe pieniądze dla klubu. Decyzja Komisji Ligi na pewno nie podetnie nam skrzydeł – zapewnia.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments