LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze 0:3. Skuteczny Kolanko. Górnik umacnia się czołówce

Kaszpir  -  8 października 2022 14:02
1
3542

W meczu 11. kolejki III ligi, Górnik II Zabrze wygrał na wyjeździe z LKS Goczałkowice Zdrój 3:0. Dwie bramki dla „Trójkolorowych” były autorstwa Krzysztofa Kolanko, jedno trafienie Michała Rostkowskiego. 

Zabrzanie wyszli na prowadzenie po upływie kwadransa, kiedy to prawą stroną podciągnął Alan Lubaski, dograł w pole karne, a tam najprzytomniej zachował się Krzysztof Kolanko. Również po przerwie Górnik potrzebował piętnastu minut, by zdobyć kolejnego gola. Ponownie Kolanko wykazał się sprytem w szesnastce rywali i posłał piłkę w długi róg bramki gospodarzy. Wynik ustalił po indywidualnej akcji Michał Rostkowski.

Dzięki zwycięstwu Górnik powiększył dorobek punktowy do 23, co pozwala jeszcze pewniej usadowić się na podium. W następnej kolejce zabrzanie podejmować będą drużynę Warty Gorzów Wielkopolski.

LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze 0:3 (0:1)

0:1 – Kolanko, 15′
0:2 – Kolanko, 60′
0:3 – Rostkowski, 81′

Goczałkowice: Mazur – Magiera, Danch, Bryhzenko (53′ Warzycki), Hanzel [c], Lipniak (64′ Nagrodzki), Ślusarczyk (53′ Gembarys), Prytykovskyi (77′ Dzierbicki), Flasz, Zięba (77′ Szymała)
Rezerwowi: Kurowski – Gembarys, Dzierbicki, Nagrodzki, Sieracki, Szymała, Warzycki
Trener: Damian Baron, Łukasz Piszczek

Górnik: Valion – Szymański, Surowiec, Liszka, Kamber (75′ Pochcioł), Ściślak, Kulig (88′ Pawlak), Wodecki [c] (63′ Korbecki) , Kolanko (75′ Pytlewski), Rostkowski, Lubaski (88′ Ciućka) 
Rezerwowi: Gredka -Ciućka, Orzechowski, Korbecki, Pawlak, Pochcioł, Pytlewski
Trener: Arkadiusz Przybyła

Sędzia: Krzysztof Robert (Borzygniew)
Żółte kartki: Szymański, Kamber

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

I o to chodzi, że 16-latkowie wyróżniali się w 3 lidze. Przy ciężkiej pracy, odrobinie szczęścia mamy dużą szansę na dużą pociechę z tego chłopaka 🙂