Lewandowski: Mamy dla Nawałki dobrą ofertę

kamres  -  28 lutego 2013 06:30
0
1024

lewandowski

Spekulacji na temat odejścia trenera Nawałki ciąg dalszy. Bogusław Cupiał, właściciel Wisły Kraków, chce latem zatrudnić trenera Górnika u siebie. Wiceprezydent Zabrza Krzysztof Lewandowski stara się również odpowiedzieć na pytanie dotyczące końca budowy pierwszego etapu nowego stadion.

– W piłce nożnej wszystko się zmienia, nie wiadomo na których miejscach sezon zakończą drużyny Wisły oraz Górnika. Krakowscy działacze musieliby spełnić szereg warunków, aby skusić trenera Nawałkę swoja ofertą. Zespół Wisły jest do przebudowy, a nie wiadomo czy znajdą się na to pieniądze. Nie sądzę, aby trener chciał się wystawiać na porażkę. Nie zapominajmy jednak, że jest on emocjonalnie związany z Wisłą, dlatego Górnik musi mieć przygotowany wariant rezerwowy. Miasto jak właściciel klubu przygotuje dla trenera Adama Nawałki dobrą ofertę kontraktu – powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą Lewandowski.

– Stadion ma być gotowy do odbioru pod koniec sierpnia, lecz same odbiory to jednak lekka niewiadoma. Staramy się na bieżąco konsultować ze wszystkimi służbami.

źródło: Gazeta Wyborcza
foto: gosc.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments