Legia Warszawa – Górnik Zabrze: wyjściowe składy

Kris  -  6 maja 2022 19:32
14
2001

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 32. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze. Początek meczu o godz. 20:30.

Legia Warszawa: Miszta – Johansson, Rose, Wieteska, Jędrzejczyk – Slisz, Sokołowski – Wszołek, Josue, Rosołek – Pekhart
Rezerwowi: Kikolski – Kharatin, Celhaka, Muci, Lopes, Abu Hanna, Grudziński, Kapustka, Verbić
Trener: Aleksandar Vuković

Górnik Zabrze: Sandomierski – Wiśniewski [c], Janicki, Janża, Cholewiak, Kubica, Manneh, Pawłowski, Nowak, Podolski, Krawczyk
Rezerwowi: Bielica – Pacheco, Marin, Mvondo, Dziedzic, Ziółkowski, Szymański, Dadok
Trener: Jan Urban

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ida jak radomiak w poprzednim meczu

Cudów nie ma. Dziadersi Zabrze pokazują swoje oblicze. Janicki mnie rozbawił jak powiedział ze w II połowie są w stanie strzelić jeszcze bramki, ale zapomniał powiedzieć, że on i jego koledzy z obrony dadzą Legii strzelić kolejne 4 albo 5 goli. Hahahahaha!

GÓRNIK ma najlepsza obrone w lidze tragedia

To co wyprawio obrona i Sandomierski woło o pomsta do nieba na miejscu Urbana kozoł bych im do Zabrza piechty zapierdalać za busym to wreszcie by sie gnoje może coś do tych żelowanych łbów wpoili

Krawczyk nie wszedł w mecz. Komentator ma poczucie humoru. Jakby oglądał pierwszy mecz Krawczyka. My to widzimy w każdym meczu.

Nie no super grają totalna miazga po tym meczu to chyba Podolski na pewno nie zostanie na kolejny sezon po co zero pomysłu na sezon byle się utrzymać w lidze i Bajlando po co grać o coś więcej żenada i brak słów

Chyba byłby niespełna rozumu, żeby w ogóle nawet myślał o tym. Z Nowaka zrobili gracza przez duże G, a to 4-ligowy amator. Stal Mielec tydzień temu pokazała jak się gra w piłkę z Legią. mimo kadrowego rozbioru zimą. Węglokoks niech już wycofa się ze sponsorowania tych amatorów, bo szkoda marnotrawić publiczne pieniądze.

Szkoda patrzeć na grę Górnika. Obrona to poziom trampkarzy( bez obrazy dla młodych piłkarzy). Przecież te stracone bramki, to praktycznie samobóje…. Jak większość straconych , szczególnie na wiosnę.

Atak pozycyjny Górnika najlepiej wygląda między obrońcami, Mannehem i Sandomierskim. Bardzo to widowiskowe.

Wiśniewski też już myślami w nowym klubie.

W Legii. Już się przywitał z nowymi kumplami jak wychodzili z szatni.

Jak nie przyjdzie kilku dobrych piłkarzy to walczymy o utrzymanie w przyszłym sezonie

Chyba kilkunastu. A kto tu w ogóle przyjdzie. 32-letni Olkowski? Chociaż on to z pewnością byłby wzmocnieniem przy tej obecnej obronie. Michał Bemben jeszcze by targał lewą stroną.

co tu pisac wszyscy widzieli obroncy i sandomierski to zenada a krawczyk w skladzie to tak jak bysmy w 10 grali