Kwiek i Przybylski powinni być gotowi do gry przeciwko Koronie

kesera  -  16 kwietnia 2013 14:18
0
953

kwiek
Sztab medyczny Górnika Zabrze z ulga przyjął wyniki badania USG Aleksandra Kwieka. Uraz naciągnięcia mięśni brzucha nie okazał się groźny i w środę pomocnik „Trójkolorowych” powinien wrócić do zajęć z drużyną.

Kwiek lekkiego urazu doznał w pierwszej połowie spotkania z Podbeskidziem. Po poniedziałkowych badaniach, dzień później zawodnik brał zabiegi lecznicze i trenował indywidualnie. – Jeśli wszystko będzie w porządku z Olkiem i nic nowego się nie zdarzy, w środę będzie mógł wznowić zajęcia z drużyna i będzie do dyspozycji trenera przed meczem z Koroną Kielce. Równie dobrze wygląda sytuacja z Mariuszem Przybylskim, który miał problemy ze stawem kolanowym. On także w środę powinien wrócić do normalnych treningów – uważa Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta Górnika Zabrze.

Dodajmy, że nadal poza grą pozostają Michał Bemben i Wojciech Łuczak. Ten pierwszy zwiększa intensywność zajęć indywidualnych, zaś Łuczak jest po zabiegu artroskopii kolana. – W obu wypadkach sytuacja idzie w dobrym kierunku – dodaje Spałek.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments