Kwiek: Górnik będzie mistrzem Polski!

kamres  -  22 lutego 2013 20:04
0
1241

prezentacja Górnika
Bardzo optymistyczny nastrój panował podczas prezentacji Górnika Zabrze, która odbyła się w piątek w hali Pogoni w Zabrzu. – Jesteśmy dobrze przygotowani do rundy wiosennej. Celujemy w pierwszą trójkę – zapowiedział Artur Jankowski, prezes 14-krotnych mistrzów Polski.

Do kibiców na prezentacji dotarła niespodziewana wiadomość o tym, że Górnik jest bliski podpisania kontraktu z Ireneuszem Jeleniem. – Jeśli zawodnik przejdzie testy medyczne, to zwiążemy się półrocznym kontraktem – powiedział Krzysztof Maj, wiceprezes klubu z Roosevelta 81. Na prezentacji jednak były napastnik AJ Auxerre jeszcze się nie pojawił. Podobnie jak Prejuce Nakoulma, o czym szerzej piszemy w tym miejscu.

Oprócz kilkuset kibiców na hali pojawili się m.in Jan Banaś oraz Małgorzata-Mańka Szulik. – Dzięki kibicom klub odbił się od dna. Warto dla was budować stadion – zwróciła się do fanów prezydent miasta Zabrze. – Wierzę, że zespół wywalczy 15-tą gwiazdkę – dodała, co spotkało się ze sporym entuzjazmem. Pani prezydent Zabrza otrzymała od prezesa klubu symboliczną akcje klubu z numerem 2006. Liczba ta jest symbolem objęcia przez Mańkę-Szulik władzy w Zabrzu. Według zapewnień prezesa Jankowskiego każdy z kibiców będzie miał możliwość nabycia takich akcji klubu, a ten kto tego dokona, może spodziewać się symbolicznej tabliczki pamiątkowej na nowym stadionie Górnika Zabrze.

Odważną deklarację złożył Aleksander Kwiek. – Górnik będzie mistrzem Polski! – usłyszeliśmy od środkowego pomocnika „Trójkolorowych”. Atmosfera była bardzo pozytywna, nie licząc chłodnego przyjęcia dla Tomasza Zahorskiego, co miejmy nadzieję zmobilizuje napastnika do bardzo dobrej gry.

źródło: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments