Krzysztof Sachs złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego d/s licencji klubowych

kesera  -  26 czerwca 2017 15:59
0
6457

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że Pan Krzysztof Sachs złożył rezygnację z funkcji Przewodniczącego Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN.

– Dziękuję Prezesowi Zbigniewowi Bońkowi, całemu Zarządowi PZPN oraz Sekretarzowi Generalnemu Maciejowi Sawickiemu za pięć lat owocnej współpracy, a w szczególności za stworzenie znakomitych warunków do pracy w poczuciu pełnej niezależności. Uważam, że standard procesu licencyjnego został znacznie podniesiony i stał się jednym z najwyższych w Europie. Mam nadzieję, że moi następcy będą mieli szansę kontynuować tę pracę. Jednoznacznie deklaruję wszelkie wsparcie dla Komisji w nowym składzie – napisał w oświadczeniu Krzysztof Sachs.

Współpraca z Panem przewodniczącym Krzysztofem Sachsem układała się dobrze, wielokrotnie prowadziliśmy rozmowy, w jaki sposób dalsze unowocześnianie procesu licencyjnego może przysłużyć się polskiej piłce. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Sachsowi za wykonanie bardzo dobrej pracy i podniesienie standardu procesu licencyjnego w Polsce – powiedział Zbigniew Boniek, Prezes PZPN.

Krzysztof Sachs był przewodniczącym Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN od końca 2012 roku. Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje za pięć lat współpracy i życzy powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

Źródło: pzpn.pl
Foto: pzpn.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments