Krzysztof Mączyński trenuje z Górnikiem

Milo  -  5 listopada 2014 14:16
0
979

maczynski

Na środowym treningu, który odbył się na bocznym boisku Górnika pojawił się niespodziewany gość. To Krzysztof Mączyński, który zakończył sezon w lidze chińskiej i dostał zgodę zarządu zabrzańskiego klubu na treningi w Zabrzu.

Popularny „Mączka” będzie ćwiczył z Górnikiem do piątku, później czeka go wyjazd na zgrupowanie reprezentacji Polski, które rozpocznie się w najbliższy poniedziałek. Guizhou Renhe, zespół, w którym występuje były piłkarz Górnika zajął 6. miejsce na koniec rozgrywek. Chińska ekstraklasa ma teraz dłuższą przerwę, sezon zostanie wznowiony w styczniu, więc reprezentant kraju postanowił potrenować w Zabrzu, by być cały czas „pod parą”… Tym bardziej, że przed biało-czerwonymi arcyważne spotkanie eliminacji mistrzostw Europy z Gruzją. Do Chin Mączyński odleci 9 stycznia.

Na zajęciach Górnika pojawiło się 29 zawodników, w tym gronie był wspomniany Mączyński. Widać było, że „Mączka” jest w dobrej dyspozycji, trenując wspólnie z niedawnymi kolegami z boiska. Do Zabrza na treningi będzie dojeżdżał z Krakowa.

Źródło: gornikzabrze.pl
Fot. nz24.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments