Krzysztof Kolanko zgłoszony do rozgrywek PKO Ekstraklasy

Kibic  -  26 lipca 2022 12:00
4
3367

Krzysztof Kolanko został zgłoszony przez Górnika Zabrze do rozgrywek PKO Ekstraklasy. Kolanko wziął udział w przedsezonowym zgrupowaniu zespołu w Opalenicy. Zagrał wówczas w sparingu z duńskim Aalbork BK. W ostatnią sobotę 15-latek wystąpił w grze kontrolnej przeciwko ukraińskiemu Ruchowi Lwów i zanotował asystę przy trafieniu (na 3:2) Daniego Pacheco. W poprzednim sezonie Kolanko był zgłoszony do III-ligowych rezerw.

Źródło: 90minut.pl
Foto: esktraklasa.org

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Fajnie,to zastępstwo za…Nowaka pewnie…Klub idzie w dobra strone do…I ligi!!

Idź się leczyć człowieku na nogi bo na głowę już za późno. Talenty trzeba rozwijać, ile lat miał Lubański gdy debiutował w pierwszym składzie. Takich jak ty krytyków należy zapytać co ty jako kibic zrobiłeś dla klubu, ile pieniędzy dałeś na swój klub, ile koszulek kupiłeś, ile szali, masz karnet, ile innych gadżetów kupiłeś, podarowałeś coś akademii? Klub to my kibice, Barcelona ma 150 tyś Socios, a ile osób zapisało się do Socios Górnika? Krytykować miasto to każdy potrafi, ale to miasto minimum 2 razy uratowało klub przed bankructwem, tacy jak ty piszą że oddać klub w prywatne ręce, mieliśmy już Allianz. Klub ma potężne długi które spłaca miasto i co ma oddłużyć Górnika i oddać go za bezcen komuś kto pobawi się chwilę jak Wojciechowski i skończymy jak Polonia Wa-wa, lub miasto znów dołoży? Szejkowie się do nas nie pchają. A i ceny biletów, jesteś w stanie zapłacić za bilet 70 PLN zamiast 35, tak jest na Lechu, a frekwencję też mają?

Niestety tu jest więcej takich matołków jak on

Kolanko..15 lat,dobrze,żeby tylko kims takim tylko nie grać!..Z Radomiakiem trzeba ich trzymać daleko od piłki.Pressing i atak,nie jak z Cracowia..Zacznijmy punkty zdobywac