Krzysztof Bukalski: Trener Adam Nawałka zrobił w Zabrzu kawał dobrej roboty

kamres  -  30 października 2013 06:43
0
1599

bukalski_garbarnia
Krzysztof Bukalski, były piłkarz Górnika Zabrze, w rozmowie z Roosevelta81.pl uważa, że reprezentacja zyska po objęciu posady przez Adama Nawałkę. Górnik? – Czas pokaże.

Roosevelta81.pl: Objęcie posady selekcjonera przez trenera Adama Nawałkę to dobra wiadomość dla reprezentacji i Górnika?

Krzysztof Bukalski (były gracz Górnika Zabrze): – Myślę, że dla reprezentacji tak, a czy dla Górnika to czas pokaże. Trener Nawałka zrobił kawał dobrej roboty w Zabrzu i pewnie będzie go brakowało. Efekty jego pracy widać gołym okiem. Miejmy nadzieje, że ktoś, kto go zastąpi, będzie kontynuował jego, czy tez swoją pracę z dobrym skutkiem.

Jakość gry Górnika spadnie po odejściu trenera?

Czas pokaże jak będzie, nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. Należy się cieszyć i gratulować trenerowi Nawałce, bo jest to wielka sprawa zostać selekcjonerem reprezentacji.

Pana zdaniem nowy selekcjoner jest w stanie poprowadzić kadrę do Mistrzostw Europy we Francji?

– Oczywiście, bez dwóch zdań. Jeśli przełoży swoją charyzmę na reprezentację, to jestem przekonany , że tak będzie. Na pewno będziemy grać przez to rozsądniej, mądrzej, a zespół będzie bardziej poukładany. Oczywiście nie mówię tutaj, że dotychczasowi trenerzy tego nie spełniali.

Kto mógłby zastąpić w Górniku Adama Nawałkę?

– Nie wiem, ale na pewno jest wielu kandydatów i zarząd Górnika już poczynił starania o nowego trenera dla Górnika.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: garbarnia.krakow.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments