Koszulka meczowa do wygrania! Konkurs Manty, FourFourTwo i Roosevelta81.pl

Milo  -  28 czerwca 2015 18:00
0
944

 

koszulka_meczowa_konkurs

Dawno nie było lepszej i łatwiejszej okazji do zdobycia koszulki meczowej naszego klubu i to z podpisami wszystkich zawodników! Taka szansa otwiera się dzięki magazynowi „FourFourTwo” i oficjalnemu sponsorowi Ekstraklasy – firmie Manta, które wspólnie z Roosevelta81.pl organizują konkurs z tą cenną nagrodą.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie na Facebooku fanpage’a Roosevelta81.pl i Manty. Później trzeba jedynie krótko i ciekawie odpowiedzieć na pytanie:

„Kto i dlaczego, Twoim zdaniem, jest najlepszym piłkarzem naszego klubu?”

Na Wasze odpowiedzi czekamy pod tym newsem lub na fanpage’u Roosevelta81.pl umieszczając przy tym swój komentarz w odpowiednim miejscu.

Wybrana zostanie jedna, najciekawsza zdaniem redakcji odpowiedź. Konkurs trwa do soboty, 4 lipca do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników nastąpi do poniedziałku, 6 lipca. Zapraszajcie znajomych, bierzcie udział i promujcie swój klub!

Manta to polska firma, która z każdym rokiem rozwija asortyment produktów, jest też producentem telewizorów Full HD produkowanych w Polsce, na których można oglądać mecze swojego ulubionego zespołu w najwyższej jakości obrazu. Model o przekątnej 50 cali kosztuje jedyne 1799 zł

telewizor_manta_konkurs

 

Zobacz też oficjalny kanał Manty na Youtubie

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments