Konrad Nowak: Fajnie, że tworzymy kolektyw, który jest w stanie wygrać taki mecz

Kaszpir  -  15 maja 2017 16:28
0
3077

Konrad Nowak po kilku miesięcznej przerwie pojawił się na boisku w pierwszej drużynie w spotkaniu z Chojniczanką. W kolejnym meczu w Olsztynie na „placu” ponownie pojawił się w drugiej części. Oba spotkania Górnik zakończył efektownymi zwycięstwami, a „Kondziu” zdążył już pokazać dobrą formę. Porozmawialiśmy z młodym pomocnikiem po meczu ze Stomilem.

Roosevelta81.pl: Kto by się spodziewał po pierwszej połowie, że mecz potoczy się w taki sposób?

Konrad Nowak(pomocnik Górnika): Nic nie wskazywało na to, że uda się odwrócić losy meczu, ciężko było w to uwierzyć. Mamy zaszczepione nie poddawać się do końca, chociaż cały sezon idzie nam jak pod górkę. Jednak udało się tego dokonać. Wyszliśmy zmobilizowani na drugą część i los się do nas uśmiechnął.

Pojawiasz się na murawie w czasie drugiej połowy i dodajesz jeszcze większej mocy naszej ofensywie

– Nie przypisywałbym wszystkiego sobie. Cała drużyna zagrała super, bardzo dobrą zmianę dał David Ledecky zaliczając przecież asystę. Tak więc jest na pewno zasługa całego zespołu i fajnie, że tworzymy kolektyw, który jest w stanie wygrać taki mecz.

Po pierwszej połowie marzenia odlatują. Natomiast w drugiej wróciliście do meczu i także do gry o awans.

– Dopóki będzie szansa będziemy walczyć o niego. Wiadomo, to był nasz cel chociaż od początku sezonu to się różnie układało. Takimi meczami udowadniamy jednak, że stać nas, aby jeszcze tego dokonać.

Grając w rezerwach zbierałeś bardzo dobre opinie i widać było zwyżkującą stopniowo formę.

 – Wiadomo, że po takiej kontuzji trzeba złapać pewność. Możliwość grania w drugiej drużynie to było coś dobrego. Można było systematycznie dokładać obciążeń i czasu przebywania na boisku. Potem czekać na powołanie do kadry pierwszego zespołu i pomagać mu ile się da.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments