Konrad Kołakowski rezygnuje z funkcji rzecznika prasowego Górnika

Kibic  -  7 listopada 2023 17:43
13
6891

Z końcem listopada swoją pracę po niemal trzech latach na stanowisku rzecznika prasowego Górnika Zabrze zakończy Konrad Kołakowski. Mecz przeciwko Cracovii był jego ostatnim domowym spotkaniem, więc po konferencji prasowej podziękował zgromadzonym dziennikarzom za współpracę i wspólnie przeżywane emocje przy Roosevelta.

Z naszej strony możemy tylko ubolewać, że taka osoba jak Konrad odchodzi z klubu. Poza profesjonalnym pracownikiem, uczynnym i po prostu sympatycznym człowiekiem, jest przede wszystkim fanatycznym kibicem Górnika. Wielka szkoda, że tracimy w strukturach klubu taką postać. Dzięki wielkie i do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

To kto inny powinien podać sie do dymisji,rzecznik prasowy akurat jest najmniej szkodliwy w Górniku.

Konrad WRACAJ !!

Panie Konradzie, powodzenia i….do zobaczenia

Wie co sie swieci wiec woli szybciej pitnąc🤣

Szkoda.

Członek Legenda !
zajefajny gość, Mega Oddany Górnikowi !!!
tacy ludzie powinni być priorytetami ,,,
jeśli on odchodzi Górnik sie sypie…. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Patrz tam jako Konrad!
Dzięki i Powodzenio!

Niestety jak się nie szanuje własnych pracowników i rozdaje stanowiska niekompetentnym cymbałom i panią które nie mają pojęcia co i gdzie robią to tak to wszystko wygląda

Kompetencje pokazał nam angol jak się nakręca filmik derbowy z ruchem!Szybko i ciekawie nakręcony.Teraz możecie to porównać z konferecjami na poziomie A klasy .Filmiki 4.5 .dni po meczu.Może fajny chop ale co z tego!

Himyn, jak czytom to ty wszystko wiysz! Etat wolny, skłodej papiry, zatrudniejsie i pokorzsz tym nieudacznikom jak to cza robić; te konferyncje i sprawozdania ze meczy. Chopie, nie moga sie doczekać tych nowinek skryconych przez Ciebie.

Jo umia dobrze okno umyć. Pimpongi do dzióba chusta na leb i myja.Nie chytom sie za coś czego nie umia.Jak ktoś nie może dopilnować spraw technicznych ,lub swoich ludzi niech się nie chyto!

Kompetentni, zaangażowani w swoją pracę ludzie odchodzą z Górnika, a przychodzą różne miernoty z nadania MMS nie mającej pojęcia o zarządzaniu klubem piłkarskim… Więc od lat o sukcesach Górnika możemy tylko pomarzyć…

Szkoda wielka 🙁
Życzę Powodzenia będzie brakować