Konferencja trenerów: „Zrobiliśmy poważny krok do pierwszej ósemki”, „Górnik zdobył ważne punkty”

Milo  -  20 kwietnia 2015 21:51
0
1016

Dankowski_Piast_Górnik1415

Było bardzo dużo momentów takich, które pozwalają myśleć bardzo poważnie, aby zagrać nie tylko o pierwszą ósemkę, ale o coś więcej – powiedział po spotkaniu z GKS-em Bełchatów, Józef Dankowski, trener Górnika Zabrze. Marek Zub, trener bełchatowian dodał. – Nie będę gratulował Józkowi zwycięstwa, bo tego nie potrzebuje. Górnik zdobył ważne punkty.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Cała szatnia się cieszy z kompletu punktów. Dało się słyszeć: nareszcie nam się udało. Wykorzystaliśmy swoją niezłą dyspozycję może nie była ona tak dobra jak na Wiśle. Było bardzo dużo momentów takich, które pozwalają myśleć bardzo poważnie, aby zagrać nie tylko o pierwszą ósemkę, ale o coś więcej. Zrobiliśmy poważny krok do pierwszej ósemki. Czekają nas jeszcze dwa bardzo ciężkie spotkania i w nich musimy zapunktować, aby byliśmy pewni, że zasługujemy na grę w pierwszej ósemce.

Marek Zub (trener GKS-u Bełchatów): Nie będę gratulował Józkowi zwycięstwa, bo tego nie potrzebuje. Górnik zdobył ważne punkty. Nie jestem zadowolony, bo ten mecz mimo wszystko mógł wyglądać lepiej. Na wynik końcowy miały wpływ pewne rzeczy. Nie chcę powiedzieć, że wynikały one może z braku piłkarskiego „fair”, te rzeczy miały wpływ na końcowy wynik spotkania. Mamy teraz tych decyzji konsekwencje, bo kontuzji nabawił się Arek Piech. Był to dla nas bardzo trudny mecz i nie wszystko przebiegało tak jak sobie zaplanowaliśmy. Każdy kolejny mecz jest dla nas okazją do zdobycia punktów. Nie chcę mówić o końcowym rozrachunku, bo w dalszym ciągu jest wiele do ugrania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments