Konferencja trenerów: „Zawiedliśmy”, „Nie zamierzamy spocząć na laurach”

Milo  -  15 sierpnia 2015 18:30
0
707

Leszek_Ojrzyński2

Zawiedliśmy. Mecz zaczął się dla nas bardzo pechowo. Już na samym początku straciliśmy gola – powiedział na pomeczowej konferencji Leszek Ojrzyński, trener Górnika.

Leszek Ojrzyński (trener Górnika):Zawiedliśmy. Mecz zaczął się dla nas bardzo pechowo. Już na samym początku straciliśmy gola. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy naszej sytuacji na początku spotkania. Nie potrafiliśmy zakończyć jej strzałem. Przy pierwszym golu piłka przeszła przez środkową strefę niczym przez masło. Po naszym nieodpowiedzialnym zachowaniu, sędzia podyktował rzut karny i przegrywaliśmy 0:2. W drugiej połowie graliśmy lepiej. Na końcu niestety straciliśmy trzecią bramkę. Musimy wziąć się do pracy.

Piotr Mandrysz (trener Termaliki):To dla nas zaszczyt, że mogliśmy zagrać z tak utytułowaną drużyną. Czternaście razy mistrzostwa Polski nie zdobywa się przez przypadek. Teraz Górnikowi idzie gorzej. Każda seria się kiedyś skończy. Bardzo się cieszę, że zainkasowaliśmy trzy punkty. Zwycięstwo nie przyszło łatwo. Po pięciu meczach mamy sześć punktów. To dla nas dobry wynik. Nie zamierzamy spocząć na laurach. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Podbeskidzie

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments