Konferencja trenerów: „Wynik jest sprawiedliwy”, ” Zabrakło kropki nad i”

Milo  -  28 kwietnia 2014 21:09
0
1047

Józef_Dankowski_Slask

– W moim przekonaniu wynik spotkania jest sprawiedliwy. – powiedział Józef Dankowski, pełniący oficjalnie funkcję trenera Górnika, po remisie z Pogonią Szczecin.

Józef Dankowski (trener Górnika):Kibice byli świadkami dość emocjonującego meczu. W moim przekonaniu wynik spotkania jest sprawiedliwy. Stworzyliśmy kilka sytuacji w pierwszej części połowy. Dostaliśmy bramkę do szatni, udało nam się pozbierać i zdobyć bramkę po stałym fragmencie gry. Mimo ostatniej piłki, jaką miał Nakoulma, to wynik jest sprawiedliwy.

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni): – Po dobrym początku oddaliśmy inicjatywę. Pierwsza część do momentu strzelenia drugiej bramki była zdominowana przez Górnika. Nam brakowało spokoju w grze. W drugiej części spotkania my byliśmy drużyną, która przeważała.  Zabrakło kropki nad i, by te spotkanie wygrać. Nakoulma miał piłkę, by dać zabrzanom prowadzenie. Pociechą jest, że Marcin Robak znów zdobył dwie bramki. Remis jest sprawiedliwy.Dwa tygodnie przerwy to zawsze jest niewiadoma, jak zaprezentuje się zespół. W ostatniej chwili wypadł nam ze składu Lewandowski, nie mogliśmy skorzystać również z Akahoshiego, a ile on znaczy dla zespołu nie muszę chyba tłumaczyć.

Źródło: pogon.v.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments