Konferencja trenerów: „Wynik jest smutny”, „Zabrzanie nie stworzyli dogodnej sytuacji”

kamres  -  29 lipca 2016 23:07
0
939

Brosz_konferencja_1617

Pierwszy mecz w I lidze Górnik rozpoczął od porażki. Wracają demony przeszłości – brak skuteczności i napastnika: – W pierwszych minutach drugiej połowy mieliśmy swoje sytuacje, które powinniśmy lepiej wykorzystać – powiedział na konferencji prasowej szkoleniowiec Górnika.

Marcin Brosz (trener Górnika): – W pierwszej kolejności chciałbym podziękować tak dużej ilości kibicom, którzy przyjechali tutaj i nas wspierali. Wynik nie jest dla nas satysfakcjonujący, jest smutny. W pierwszych minutach drugiej połowy mieliśmy swoje sytuacje, które powinniśmy lepiej wykorzystać. Ten mecz pokazuje ile jest jeszcze przed nami pracy. Musimy zrobić wszystko, żeby stwarzać sobie więcej sytuacji podbramkowych, było ich zbyt mało.

Ryszard Tarasiewicz (trener Miedzi): – Gratuluję moim zawodnikom. Jest sympatycznie rozpocząć sezon od zwycięstwa na własnym stadionie. Myślę, że mecz był dobry. Górnik był groźny przy stałych fragmentach gry, wtedy mogliśmy stracić bramkę, lecz dobrze broniliśmy się. Patrząc pod kątem całego meczu, zabrzanie nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Wystarczyło kilka dobrych interwencji naszych obrońców i cieszę się, że wygraliśmy ten mecz.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments