Konferencja trenerów: „Widać poprawę w naszej grze”,”Był to mecz pięknych bramek”

Milo  -  10 maja 2014 23:22
0
889

Dankowski_Slask_Gornik1314

Ten wynik boli nas tym bardziej, że widać poprawę w naszej grze. Momentami potrafiliśmy być równorzędnymi partnerami dla Lecha – powiedział Józef Dankowski, pełniący oficjalnie funkcję trenera Górnika, po przegranej w Poznaniu.

Józef Dankowski (trener Górnika):  Na boisku było widać jak bardzo poznańskiemu zespołowi zależało na wygranej w tym spotkaniu. My z kolei chcieliśmy dorównać drużynie, która walczy o mistrzostwo. Nie można jednak myśleć o korzystnym wyniku popełniając dwa takie same błędy, które w konsekwencji powodują stratę goli. Ten wynik boli nas tym bardziej, że widać poprawę w naszej grze. Momentami potrafiliśmy być równorzędnymi partnerami dla Lecha. Największym mankamentem mojej drużyny jest jednak brak koncentracji przez pełne 90 minut spotkania

Mariusz Rumak (trener Lecha): – Był to zdecydowanie mecz pięknych bramek, cudowne uderzenie Radka Sobolewskiego, ale i dwie wspaniale bramki Gergo. Uważam, że zaprezentowaliśmy się lepiej niż w Bydgoszczy, w naszej grze było więcej polotu. Ten mecz ma także dwóch cichych bohaterów, ponieważ zarówno Karol Linetty jak i Łukasz Trałka zagrali mimo problemów zdrowotnych. Martwią nas kartki, w następnym spotkaniu nie będzie mogło wystąpić dwóch naszych zawodników, ale na szczęście wraca Hubert Wołąkiewicz, do dyspozycji będziemy mieć także Krzysztofa Kotorowskiego.

Źródło: lechpoznan.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments