Konferencja trenerów: „Trzeba szanować punkt”, „Do takiej gry powinniśmy się przyzwyczajać”

Milo  -  27 lipca 2014 21:03
0
1027

Józef_Dankowski
– Nie wiem czy powinniśmy cieszyć się z remisu, czy też żałować straconej szansy na zwycięstwo?
– powiedział Józef Dankowski, trener Górnika, na pomeczowej konferencji prasowej. Natomiast Mariusz Rumak, szkoleniowiec „Kolejorza” szanuje punkt zdobyty na Roosevelta.

Mariusz Rumak (trener Lecha): – Pierwsze 20 minut było naprawdę dobre w naszym wykonaniu. Nie wiem tylko, dlaczego oddaliśmy inicjatywę Górnikowi, który od tego momentu zaczął przeważać. W końcówce spotkania mogliśmy pokusić się o stworzenie jakiejś okazji i rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Górnik to jednak dobry i doświadczony zespół. Trzeba uszanować ten punkt zdobyty na wyjeździe. Rywale niczym nas nie zaskoczyli. Cieszę się, że Górnik zagrał w innym ustawieniu, bo do tej pory wszyscy grali w Polsce identycznie. To było dla nas ciekawe doświadczenie przed meczami w europejskich pucharach.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Nie wiem czy powinniśmy cieszyć się z remisu, czy też żałować straconej szansy na zwycięstwo? Mając na uwadze początkowe 20 minut pierwszej połowy, chyba należy się cieszyć z tego remisu, lecz później gra toczyła się tak, jak sobie to założyliśmy. Nie byliśmy dla Lecha tłem, ani słabszym zespołem. Pokazaliśmy kilka naprawdę ciekawych akcji. Piłkarze dobrze zareagowali na utratę gola. Zaprezentowali sportową złość i walkę do końca, co należało się kibicom. Nasi fani wspaniale dopingowali nas przez 90 minut. Zespół odwdzięczył im się taką grą, do jakiej, mam nadzieję, powinniśmy się już chyba przyzwyczajać.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments