Konferencja trenerów: To nie było łatwe i przyjemne spotkanie

kamres  -  10 sierpnia 2013 18:28
0
741

nawalka_konferencja_1213

To nie było łatwe, lekkie i przyjemne spotkanie. Zawodnicy musieli włożyć w mecz dużo sił, ale ten wysiłek przyniósł efekt – powiedział po meczu zadowolony trener „Trójkolorowych” Adam Nawałka. Szkoleniowiec gospodarzy narzekał natomiast na błędy swoich podopiecznych.

Adam Nawałka (trener Górnika): – Bardzo nas cieszą trzy punkty. To nie było łatwe, lekkie i przyjemne spotkanie. Zawodnicy musieli włożyć w mecz dużo sił, ale ten wysiłek przyniósł efekt. Brawa dla nich za konsekwencję i upór. Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl gry. Szukaliśmy różnych sposobów, by rozmontować obronę. Staraliśmy się wymuszać błędy na przeciwniku i stąd bardzo dużo odbiorów w strefie rywala. Gra pressingiem przyniosła efekt.

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa Łódź): Bardzo dużo błędów z naszej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie. Gdy sami strzeliliśmy sobie drugą bramkę, był to bardzo trudny moment dla nas. Bardzo nas to spięło, choć od początku graliśmy bardzo nerwowo, stwarzając Górnikowi sytuacje. Od najstarszego do najmłodszego, zawodnikom przytrafiały się błędy. Nikt nie potrafił uspokoić gry. Po przerwie liczyliśmy jednak na bramkę kontaktową, ale nic nie chciało wpaść. Nie załamujemy się jednak. Przeanalizujemy to spotkanie i wyciągniemy wnioski.

źródło: Roosevelta81.pl/onet.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments