Konferencja trenerów: „Takiego meczu nie możemy się wstydzić”, „To był bardzo nerwowy mecz”

Milo  -  31 lipca 2015 20:35
0
703

 

dankowski_piast_gornik_1516

Mieliśmy wiele okazji do strzelenia gola, ale po naszym gapiostwie to my straciliśmy bramkę. Wymiana ciosów mogła się podobać kibicom. Właśnie na takie spotkania kibice czekają – powiedział po spotkaniu z Piastem Gliwice Józef Dankowski, trener Górnika.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Było to bardzo emocjonujące spotkanie, które trzymało w napięciu do samego końca. Niekorzystny dla nas wynik mógł być uratowany jeszcze w samej końcówce meczu, ale bramkarz gospodarzy zachował się znakomicie. Z przebiegu całego meczu bramka nam się należała. Remis był w naszym zasięgu. Decydujący wpływ na przebieg meczu miała pierwsza połowa. Mieliśmy wiele okazji do strzelenia gola, ale po naszym gapiostwie to my straciliśmy bramkę. Wymiana ciosów mogła się podobać kibicom. Właśnie na takie spotkania kibice czekają. Jestem pewien, że to co zaprezentował Górnik wcześniej czy później przyniesie korzyści w postaci punktów. Takiego meczu nie możemy się wstydzić pomimo porażki. 

Radoslav Latal (trener Piasta):Zwycięstwo chciałbym zadedykować naszym kibicom. Nasi kibice byli fantastyczni, a przez całe spotkanie prowadzili dobry doping. To był bardzo nerwowy mecz, a ja sam postarzałem się o 10 lat. W tym meczu było dużo walki, dlatego za to dziękuje chłopakom. Jestem bardzo szczęśliwy, ze udało nam się zrehabilitować za porażkę z Ruchem Chorzów.

Źródło: Roosvelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments