Konferencja trenerów: „Taka porażka nie może nas zabić”

kamres  -  14 kwietnia 2013 16:51
0
961

konferencja_gornik_bielsko_1213

Taka porażka nie może nas zabić – powiedział trener Górnika Adam Nawałka po przegranym meczu z Podbeskidziem. Na koniec uśmiechnęło się do nas szczęście – przyznał natomiast Czesław Michniewicz, szkoleniowiec bielszczan.

Czesław Michniewicz (trener Podbeskidzia):– Wygraliśmy bardzo trudne spotkanie. Od 45 minuty musieliśmy się heroicznie bronić, a bramka dla Górnika  wisiała w powietrzu. W pierwszej Polowie mogła paść dla nas bramka. Mieliśmy ze dwie sytuacje. Im dłużej trwał mecz, tym było nam trudnej. Było widać, ze moi zawodnicy przy tej pogodzie złapali zadyszkę. Mamy jednak Demjana, który potrafi strzelić gola. Tę łatwiejszą okazję zmarnował, a trudniejszą wykorzystał. Zawodnicy czuli respekt przed Górnikiem. Na koniec uśmiechnęło się do nas szczęście. Cały czas musimy gonić peleton.

Adam Nawałka (trener Górnika): – Musimy przyjąć porażkę na klatę. Rozegraliśmy bardzo złe spotkanie. Nie ma usprawiedliwienia. Co nas nie osłabi, to nas wzmocni. Taka porażka nie może nas zabić. Musimy wyciągnąć wnioski, podnieść głowę, skupić się na ciężkiej pracy, aby w następnym meczu zagrać zdecydowanie lepiej. Sezon się nie skończył. Od nas zależy, jak to będzie dalej wyglądało. Chłopcy powinni zareagować jak prawdziwi sportowcy z charakterem.  

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments