Konferencja trenerów: „Szanujemy ten punkt”, „W Zabrzu zostawiliśmy dwa punkty”

Milo  -  6 kwietnia 2015 18:47
0
1139

Dankowski_TSP_Górnik_1415

– Jeśli chodzi o okoliczności zdobytego punktu to jestem zadowolony. Gdyby mecz trwał kilka minut dłużej może udałoby się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. – powiedział po spotkaniu z Ruchem Chorzów, Józef Dankowski trener Górnika Zabrze.

Józef Dankowski (trener Górnika): – Jak bardzo emocjonujący ten mecz był to widzieliśmy w końcówce spotkania. Zdarzenie te wyzwoliło emocje, które towarzyszyły całemu spotkaniu. Spotkanie zaczęliśmy dość ostrożnie. Ruch zdobył bramkę na którą za bardzo wysilać się nie musiał. Stracony gol spowodował, że nerwowość trwała dalej. Po wyrównaniu wydało się, że sytuacja została opanowana. Druga połowa zaczęła się identycznie i musieliśmy bronić. Jeśli chodzi o okoliczności zdobytego punktu to jestem zadowolony. Gdyby mecz trwał kilka minut dłużej może udałoby się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ruch wyglądał dobrze, ale tylko dlatego, że to my graliśmy tak bardzo spięci. Szanujemy ten punkt i już myślimy o kolejnym spotkaniu.

Waldemar Fornalik (trener Ruchu): – W tym meczu było sporo emocji. Zależało nam na zwycięstwie w Zabrzu i było to widać. Zagraliśmy dobry mecz, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Do 84′ wynik był dla nas korzystny. Błąd zadecydował jednak, że jest do dobra gra bez „happy endu”. W Zabrzu zostawiliśmy dwa punkty. Byliśmy bliżsi zwycięstwa, ale tak się nie stało i doceniamy ten punkt. Wywalczyliśmy punkt na terenie Górnika Zabrze, gdzie te mecze zawsze dla Ruchu były bardzo ciężkie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments