Konferencja trenerów: „Skończyliśmy w czyśćcu”, „To był bardzo dobry mecz”

Torcidos  -  28 lutego 2015 20:55
0
878

Dankowski_konferencja_Górnik_Lechia_1415
Trenerzy Górnika i Śląska chwalili na konferencji prasowej swoich piłkarzy za grę, choć dało się wyczuć, że żaden z nich nie jest do końca zadowolony z remisu. Narzekać mogli jedynie na postawę w obronie swoich podopiecznych.

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): – To był bardzo dobry mecz dla kibiców. Mieliśmy sporo sytuacji i emocji. Kiedy strzela się w spotkaniu wyjazdowym trzy gole, to trzeba zakończyć spotkanie z lepszym wynikiem. Mimo wszystko moim piłkarzom gratuluję dobrej gry. Zdobyliśmy kolejny punkt w drodze do pierwszej „ósemki”. Rozegraliśmy naprawdę dobry mecz. Idziemy we właściwym kierunku.

Józef Dankowski (trener Górnika): – W trakcie meczu trafiliśmy z nieba do piekła, a ostatecznie skończyliśmy w czyśćcu. Muszę również pogratulować drużynie postawy, ponieważ dwa razy przegrywaliśmy, a mimo to, zawodnicy pokazali charakter. Nie poddali się i do końca dążyli do zwycięstwa. Za taką ambitną walkę zapłaciliśmy karę w postaci bramki z kontry na 2:3. Graliśmy jednak do końca, z czego trzeba się cieszyć. Stracone bramki będzie analizować. Było one „zbyt łatwe…”

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments