Konferencja trenerów: „Różnie mogło się skończyć”, „Mecz o dwóch obliczach”

Luq  -  15 marca 2014 20:55
0
1133

jozef_dankowski

Chciałoby się, aby pierwsza połowa trwała przez drugą – powiedział Józef Dankowski, trener Górnika, po meczu z Pogonią. – Remis z przebiegu spotkania jest zasłużony – ocenił natomiast Dariusz Wdowczyk, szkoleniowiec „Portowców”

Józef Dankowski (trener Górnika):Mecz o dwóch obliczach. Chciałoby się, aby pierwsza połowa trwała przez drugą. Jeżeli nie wykorzystuje się jednak takich sytuacji, jak pod koniec meczu, to trzeba się cieszyć z remisu, bo różnie to mogło się skończyć.

Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni):Mecz o dwóch obliczach. O pierwszej połowie chciałbym jak najszybciej zapomnieć. Zachęciliśmy Górnika swoimi nierozważnymi zagraniami, aby strzelił nam gola. Wyczekiwaliśmy na ławce momentu, kiedy Górnik zdobędzie bramkę. W drugiej odsłonie przejęliśmy inicjatywę. Stworzyliśmy sobie kilka okazji, choć gola zdobyliśmy na samym początku. Górnik nastawił się na kontry i miał kilka dobrych okazji. Janukiewicz w końcówce ładnie obronił Remis z przebiegu spotkania jest zasłużony. Cieszy nas ten wynik. Chcieliśmy wygrać, ale z jednego punktu jesteśmy zadowoleni, bo zdobyliśmy go na trudnym terenie z trudnym rywalem. Zespół Górnika był zmotywowany przyjściem nowego trenera. Uważam, że Robert spokojnie to sobie poukłada i Górnik będzie grał na miarę swoich aspiracji.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments