Konferencja trenerów: „Opłaca się wylewać krew, pot i łzy”

Milo  -  18 października 2013 23:14
0
1009

nawalka
– Wszyscy przeżyliśmy niezapomniane chwile – powiedział po wygranej nad Śląskiem Wrocław Adam Nawałka, trener Górnika.

Stanislav Levy (trener Śląska): – Mecz dostarczył wielu emocji. Prowadziliśmy 2:0, ale nie wykorzystaliśmy następnych okazji. W końcówce straciliśmy wszystko to, na co zapracowaliśmy przez całe spotkanie. Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, lecz Górnik pokazał, że jest silny. Wygrała lepsza drużyna.

Adam Nawałka (trener Górnika): – Dla takich meczów warto ciężko pracować na treningach. Moi zawodnicy przekonali się, opłaca się wylewać na treningach pot, krew i łzy . O pierwszej połowie nie będę wspominał, bo była bardzo zła w naszym wykonaniu. Śląsk to zespół klasowy i bardzo dobrze zorganizowany. Grał wysokim pressingiem i utrzymywał się przy piłce. My zaczęliśmy grać dopiero w drugiej połowie. Wtedy było wszystko o co chodzi w futbolu. Determinacja, zaangażowanie i poświęcenie. Bardzo duże słowa uznania dla piłkarzy, którzy do ostatniego gwizdka grali na maksymalnych obrotach i wierzyli w zwycięstwo. Mam nadzieję, że dzięki temu, wszyscy przeżyliśmy niezapomniane chwile.

źródło: Roosevelta81.pl