Konferencja trenerów: „Oby to był przełomowy mecz”

kamres  -  28 kwietnia 2013 19:16
0
779

konferencja_gornik_ruch_1213
Długo musieliśmy czekać, aby przypomnieć sobie smak zwycięstwa – powiedział po wygranych derbach trener Adam Nawałka. Szkoleniowiec „Niebieskich” Jacek Zieliński żałował natomiast niewykorzystanych sytuacji stworzonych przez jego podopiecznych.

Jacek Zieliński (trener Ruchu): Trzeba przełknąć gorycz porażki. Jeśli się gra z Górnikiem w Zabrzu i ma się takie dobre sytuacje, jak my mieliśmy, to nie można myśleć, aby wywieźć stąd korzystny wynik.

Adam Nawałka (trener Górnika): Długo musieliśmy czekać, aby przypomnieć sobie smak zwycięstwa. To bardzo ważne spotkanie z punktu widzenia psychologicznego. Stanęliśmy na wysokości zadania. Brawa za wolę walki, konsekwencję i chęć odniesienia zwycięstwa. Oby to był przełomowy mecz. Ruch postawił nam bardzo trudne warunki. W pierwszej połowie uzyskaliśmy kontrolę nad centralną strefą boiska i zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie. Na początku drugiej połowy Ruch rozpoczynał akcje ze środka i było kilka takich momentów, w których zawodnicy musieli być skoncentrowani do samego końca. Wyszli obronną ręką i zasłużyli na brawa.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments