Konferencja trenerów: „Będziemy analizować, co wydarzyło się na wiosnę.”

Luq  -  30 maja 2013 20:23
0
1099

konferencja_wisla_1213
Jesteśmy bardzo rozczarowani i nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia – powiedział po przegranym meczu z Wisłą Kraków Adam Nawałka, trener Górnika Zabrze. Szkoleniowiec gości cieszył się natomiast, że jego podopieczni zagrali przy Roosevelta na 120 procent i przełamali fatalną passę przeciwko zabrzanom.

Tomasz Kulawik (trener Wisły): – Ostatnimi czasy nie udawało nam się z Górnikiem zdobyć nawet punktu, dlatego ta wygrana jest dla nas tym cenniejsza. Chłopcy powiedzieli, że będą pracować na 120 procent i tak też się stało. Mecz był szybki, a sytuacje bramkowe mówią, że było to dobre spotkanie. Pozbieraliśmy się po pierwszych minutach i zaczęliśmy kontrolować grę.

Adam Nawałka (trener Górnika): – Chcieliśmy godnie pożegnać się z kibicami. Tym bardziej po nieudanej wiośnie. Bieg wydarzeń nie potoczył się po naszej myśli. Pierwsze 20 minut przejęliśmy inicjatywę. Stwarzaliśmy klarowne sytuacje, ale zabrakło skuteczności. Szybki atak Wisły zakończył się bramką i do końca goniliśmy za wynikiem. Jesteśmy bardzo rozczarowani i nie ma tutaj żadnego wytłumaczenia. Przygotowujemy się do następnego meczu i później będziemy analizować, co wydarzyło się na wiosnę.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments