Konferencja trenerów: Największym naszym zmartwieniem są urazy

Milo  -  16 lutego 2014 18:18
0
860

 

Ryszard_Wieczorek_konferencja

-Musimy przyjąć porażkę, pogratulować Zagłębiu i trzeba przygotowywać się do meczu z Legią – powiedział po przegranym spotkaniu z Zagłębiem Lubin Ryszard Wieczorek, trener Górnika Zabrze.

Orest Lenczyk, trener KGHM Zagłębia Lubin: – Chciałem podziękować trenerowi II Zagłębia Pawłowi Karmelicie oraz rehabilitantom, którzy przygotowywali Davida Abwo. Nie pamiętam, żeby po tak długiej przerwie i trzech treningach, postawiłbym na zawodnika w wyjściowej jedenastce. On swoją grą potwierdził swoje umiejętności pozwoliło nam myśleć o pokonaniu Górnika. Tym bardziej rywale byli wiceliderem, z ambicjami na mistrza. Pokonać taki zespół na swoim boisku, po długiej przerwie to jest pewna niewiadoma. Wkład zawodników był dość spory.

Ryszard Wieczorek, trener Górnika Zabrze: – Niestety mamy swoje problemy związane z urazami. Dziś mieliśmy pomysł na ten mecz, ale to wszystko trwało do stracenia pierwszej bramki. Przejęliśmy inicjatywę, graliśmy to co umiemy, to co było sprawdzane wcześniej. Piłka nożna to gra błędów, a my sprezentowaliśmy dwie bramki rywalowi. Gdyby się nie wydarzyło to spotkanie byłoby bardziej „stykowe”. Musimy przyjąć porażkę, pogratulować Zagłębiu i trzeba przygotowywać się do meczu z Legią. Największym naszym zmartwieniem są urazy. Wypadają nam kolejki zawodnicy, a wszyscy widza jak ciężko jest zastąpić Zacharę, Olkowskiego i Przybylskiego. Najprawdopodobniej do nich dołączy Augustyn. Musimy się posklejać przed Legią.

Źródło: zaglebie.com
Foto: Jakub Wójciak/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments