Konferencja trenerów: Musieliśmy walczyć o przejęcie inicjatywy, ale przeciwnik dobrze się organizował

kamres  -  30 listopada 2013 21:02
0
850

Ryszard_Wieczorek_Nowiny


– Niepotrzebnie narażaliśmy się na kontry i musieliśmy zostawić dużo zdrowia. Za bardzo się odkrywaliśmy i musieliśmy neutralizować te kontry.
– powiedział Ryszard Wieczorek, trener Górnika Zabrze po przegranej w derbowym starciu z Piastem Gliwice.

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): – Na pewno trudno się rozgrywa mecz, kiedy na starcie dostaje się bramkę. Musieliśmy walczyć o przejęcie inicjatywy, ale przeciwnik dobrze się organizował i mieliśmy momentami kłopoty. Pierwsza połowa wyglądała dobrze tylko szkoda, że po naszych sytuacjach nie udało się wyrównać. Niepotrzebnie narażaliśmy się na kontry i musieliśmy zostawić dużo zdrowia. Za bardzo się odkrywaliśmy i musieliśmy neutralizować te kontry. Przygotowywaliśmy się do sposobu gry Piasta. Gratuluję gospodarzom trzech punktów.

Marcin Brosz (trener Piasta): – Cieszymy się z wyniku i gry. Przebieg spotkania był bardzo wyrównany. Przeanalizujemy to spotkanie. Maraton się zaczął… We wtorek gramy z Zawiszą i musimy zacząć się przygotowywać do ciężkiego meczu, jakim niewątpliwie będzie pojedynek w Bydgoszczy. Pierwszy gol był po pięknej asyście Kamila Wilczka i strzale Rubena. Druga bramka to stały fragment i gol wspomnianego już Wilczka.Górnik to wicelider tabeli. Wiedzieliśmy, że musimy wykorzystać wszystkie sytuacje, jakie sobie stworzymy. Bardzo dobrze grała nasza defensywa z Dariuszem Trelą na czele i dlatego też wynik do przerwy był dla nas korzystny. Nakoulma miał świetną okazję, ale udało się wyjść z tego obronną ręką.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments