Konferencja trenerów: „Mecz przegraliśmy na własne życzenie”, „Osiągnęliśmy cel”

Milo  -  30 sierpnia 2014 20:57
0
1164

Józef_Dankowski_Slask

Mecz przegraliśmy na własne życzenie. Jeśli chodzi o pierwszą połowę zagraliśmy zbyt niedokładnie. Śląsk przewyższał nas dokładnością piłka przy nich trzymała się dłużej. Mieliśmy też dużo niewymuszonych strat. – powiedział na pomeczowej konferencji Józef Dankowski, trener Górnika. Tadeusz Pawłowski, trener Śląska dodał. – Osiągnęliśmy cel, zdominowaliśmy i zasłużenie wygraliśmy. 

Józef Dankowski (trener Górnika): Przegraliśmy pierwszy mecz w tym sezonie. Mecz przegraliśmy na własne życzenie. Jeśli chodzi o pierwszą połowę zagraliśmy zbyt niedokładnie. Śląsk przewyższał nas dokładnością piłka przy nich trzymała się dłużej. Mieliśmy też dużo niewymuszonych strat. Prosiliśmy się o to, aby Śląsk nas skontrował i tak się stało. Druga połowa już była lepsza w naszym wykonaniu. To było to co chcieliśmy grać przez cały mecz. Druga połowa mogła się zakończyć ze strzeleniem dwóch bramek po obu stronach. Była to dobra promocja piłki szczególnie w drugiej połowie. Przegraliśmy, ale gramy dalej.

Tadeusz Pawłowski (trener Ślaska): – Myślę, że był to dobry mecz na szczycie. Szczególne gratulacje dla moich chłopców. To był wspaniały mecz i bardzo się cieszę, że nie przestraszyli się drużyny, która nie przegrała spotkania. Przed tym spotkaniem Górnik stracił tylko dwie bramki. Dużo pięknych akcji, prostopadłych piłek. Osiągnęliśmy cel, zdominowaliśmy i zasłużenie wygraliśmy. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments