Konferencja trenerów: Lech zadał decydujący cios i wygrał dzisiejsze spotkanie

Milo  -  3 listopada 2013 20:20
0
1019

zajac

W pierwszej połowie nie pozwalaliśmy Lechowi na wiele. Mecz toczył się pod nasze dyktando, mieliśmy wiele okazji do zdobycia kolejnej bramki. – powiedział Bogdan Zając, który debiutował dzisiaj w roli pierwszego szkoleniowca Górnika.

Bogdan Zając (trener Górnika Zabrze): Rozegraliśmy moim zdaniem bardzo dobre spotkanie. W pierwszej połowie nie pozwalaliśmy Lechowi na wiele. Mecz toczył się pod nasze dyktando, mieliśmy wiele okazji do zdobycia kolejnej bramki. Pod koniec pierwszej połowy stworzyliśmy 2-3 dobre sytuacje, które powinniśmy wykorzystać. Wiedzieliśmy, że po przerwie, musimy utrzymać się przy piłce, grać wysoko presingiem, grać po prostu swoje. Do bramki Lecha nic się nie działo. Później Lech złapał wiatr i dochodził do sytuacji. My również mieliśmy swoje okazje, które mogliśmy wykorzystać, jednak to Lech zadał decydujący cios i wygrał dzisiejsze spotkanie.

Mariusz Rumak (trener Lecha Poznań): Markę zespołu poznaje się w trudnych momentach. Dzisiaj on nastąpił. Nigdy nie brakowało nam wiary i charakteru. Dziękuję moim piłkarzom. Cały czas ciężko pracujemy nad grą. Dziękuję wszystkim, tym którzy w Nas wierzą. Wierzę w to, co robimy, wierzę w ten sztab. A dzisiaj, to co pokazali zawodnicy, zasługuje na jedno słowo dziękujemy.

źródło: lechpoznan.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments