Konferencja trenerów: „Jechaliśmy do Kielc z nadziejami”, „To było bardzo ciężkie spotkanie”

Milo  -  9 kwietnia 2016 20:45
0
673

Zurek_Podbeskidzie_Gornik_1516

–  Był to otwarty mecz, ale dla nas w tym wszystkim najgorsze jest to, że przegrany – powiedział po meczu Jan Żurek, trener Górnika

Jan Żurek (trener Górnika): – Jechaliśmy do Kielc z nadziejami. Początek spotkania i szybko stracona bramka. Później mieliśmy swoje sytuacje. Uważam, że powinniśmy prowadzić w spotkaniu. W drugiej połowie znów mieliśmy kilka sytuacji, ale znów niewykorzystane. Potem jednak to już była dominacja Korony. Wykonali dobre zmiany, które dały im jakość. U nas tego nie było. Był to otwarty mecz, ale dla nas w tym wszystkim najgorsze jest to, że przegrany. Nie będę komentował sytuacje z koszulkami. 

Marcin Brosz (trener Korony): – To było bardzo ciężkie spotkanie. Od paru meczów widzimy jak wyglądają te mecze. Każdy zespół wyczekuje na odpowiedni moment i potem podejmuje decyzje. Te ostatnie kolejki zmuszały do tego. Rywalizacja się dla nas dobrze otworzyła, ale potem to Górnik miał przewagę i zdobył  bramkę. Dobrze, że sędzia zakończył pierwszą połowę w 45. minucie, dzięki temu mieliśmy czas na przemyślenia. Druga połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments