Konferencja trenerów: „Dziś tylko kibice stanęli na wysokości zadania”

kamres  -  20 października 2014 11:00
0
850

Dankowski_konferencja_Górnik_Lechia_1415

– Jak się biega, walczy i ma się umiejętności, to się wygrywa. A jak się stoi na boisku, to nigdy – powiedział Franciszek Smuda trener Wisły Kraków po wygranym meczu na szczycie tabeli. To stwierdzenie pasuje jednak bardziej do graczy Górnika.

Józef Dankowski (trener Górnika Zabrze): – Mnie, tak jak całej szatni, jest wstyd za to co pokazaliśmy na boisku. Tak jak powiedział trener Smuda w swoim ostatnim zdaniu, jeśli się stoi, to nie można myśleć o korzystnym wyniku. Stanęliśmy zwłaszcza po stracie drugiej bramki. Trzecia nas przybiła, a postawa w końcówce to konsekwencja wcześniejszych błędów. Dziś tylko kibice stanęli na wysokości zadania. Za nami druga przerwa na mecze reprezentacji, po której przegrywamy pierwsze spotkanie.

Franciszek Smuda (trener Wisły Kraków): – Mnie cieszy mnie, że po trzech porażkach w lidze wygraliśmy i to na wyjeździe z silnym zespołem Górnika, który do piątku był liderem. Mogę być zadowolony z gry całego zespołu, bo wszyscy zrozumieli, że jak się biega, walczy i ma się umiejętności, to się wygrywa. A jak się stoi na boisku, to nigdy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments